Poznaj 8 Niesamowicie Skutecznych Metod

Dzięki Którym Wytrzeźwiejesz Nawet W 15 Minut!

Poznaj Najlepiej Oceniany Poradnik - Skorzystało Już 7 347 Osób!

W poradniku znajdziesz:
 • strona tytułowa - strona 1/8
 • kilka słów wstępu  - strna 2/8
 • opis metod nr 1 i 2 - strona 3/8
 • opis metod nr 3 i 4 - strona 4/8
 • opis metod nr 5 i 6 - strona 5/8
 • opis metod nr 7 i 8 - strona 6-7/8
 • ważne uwagi i zakończenie - strona 8/8


 

Ostatnia aktualizacja poradnika: 2 dni 8 godzin temu

A ponadto poradnik zawiera łatwe w zastosowaniu sposoby na wytrzeźwienie, które: 

 • realnie zastosujesz w domu

 • skuteczne i proste

 • zastosujesz od razu, dzięki temu zaoszczędzisz czas!

Z poradnika dowiesz się jak szybko usunąć alkohol z organizmu i co przyspiesza spalanie alkoholu we krwi.

Damian z Sierpca napisał do nas:

"Śmiali się koledzy, gdy 'odpływałem' po 3 piwach, ale po zastosowaniu kilku Waszych rad mógłem już pić z nimi łeb w łeb!"

Jeżeli pobrałeś już poradnik i chcesz podzielić się swoją opinią napisz na adres: biuro@wytrzezwiej.pl

Dla kogo jest ten poradnik?


 • Dla imprezowiczów, którzy zarywają noc i nie lubią kaca
 • Po prostu dla lubiących wypić w tygodniu, którzy rano muszą przezwyciężyć niemoc i pójść do pracy czy szkoły
 • Dla pracowników, którzy popijają i spodziewają się kontroli trzeźwości
 • Dla czujących się kiepsko i sennie po przedawkowaniu alkoholu
 • Dla osób, które zastanawiają się jak szybko wytrzeźwieć żeby jechać samochodem

Opinie znanych osób

O Autorach

Jesteśmy grupą pięciu przyjaciół, która uwielbia wspólnie spędzać czas. Mając na uwadze swoje doświadczenia razem opracowaliśmy skuteczne, domowe sposoby dzięki którym udaje się nam szybciej wytrzeźwieć. Skutki picia alkoholu bywają różne w zależności od organizmu. Pamiętaj! Alkohol potrafi stać się uzależnieniem i należy korzystać z niego odpowiedzialnie.

Jeżeli jesteś ciekawy jakich stosujemy metod by się nie upić na imprezach - koniecznie sprawdź nasz poradnik.

Wiele osób pytało nas co robimy, że potrafimy grubo imprezować nawet przez 4-5 dni spożywając przy tym całkiem sporą ilość alkoholu. Doradzaliśmy... Mając na uwadze pozytywne informacje zwrotne, że przekazywane sposoby działają i SĄ BARDZO SKUTECZNE u innych postanowiliśmy stworzyć wspólnie poradnik pomagający wytrzeźwieć w bardzo szybkim czasie. 

Czytając opinie jakie otrzymujemy jesteśmy dumni z kroku jaki podjęliśmy w celu stworzenia poradnika. 

Adam "Milord" - Administrator

Serwisant sprzętu komputerowego z Gdańska. Uwielbiam dobrą muzykę trance i ciężki wysiłek. Trenuję kick-boxing. Twórca myśli "stwórzmy poradnik!". 

Marek, Marco, aktualnie "Marco2019". 

Student filologii angielskiej z Gdyni. Na co dzień pracuję jako kelner w jednej z gdyńskich restauracji. Z Adamem jesteśmy przyjaciółmi od podstawówki. Słucham dobrego rocku. Na dobrych imprezach lubię zasięgnąć whisky z wyższej półki. 

Bartosz

Uwielbiam gotować. Świetnie się uzupełniamy z Marco. Jestem z Sopotu generalnie pracuję jako freelancer w dziedzinie marketingu internetowego. Średnio 2 razy w tygodniu imprezuję z znajomymi w Spockich klubach. Dzięki kilku prostym krokom z łatwością na drugi dzień w staję, by trzeźwo pracować.

Jacek

Z zawodu jestem elektrykiem. Jednak ze względu na moje doświadczenie zajmuję się remontami mieszkań, specjalizuję się w kładzeniu gładzi. Pracuję razem z Andrzejem. Mieszkamy w Gdańsku.

Andrzej

W dużym skrócie skuteczny hydraulik z Gdańska. Bardzo energiczny posiadający niezliczoną dawkę humoru. Potrafi rozbawić każdego. Razem z Jackiem mamy 2 autorskie metody opisane w poradniku.

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Jak długo udoskonalacie poradnik? 

Pierwszy zarys poradnika powstał w roku 2012. To wtedy na licznych spotkaniach mówiliśmy znajomym co robimy, że możemy imprezować przez kilka dni z rzędu. Naszych znajomych sprawialiśmy w zdziwienie gdy po grubo zakrapianej imprezie do niemal godzin porannych byliśmy trzeźwi i szliśmy do pracy już na godzinę 9 rano. W wielu przypadkach zastosowanie się do zamieszczonych porad powoduje znaczne przyspieszenie spalania alkoholu, a co za tym idzie krótszy czas trzeźwienia.

Na bazie doświadczeń i zebranych wielu informacji pod koniec roku 2016 stworzyliśmy pierwszą wersję poradnika "Jak Szybko Wytrzeźwieć?" i do dzisiaj systematycznie go ulepszamy.

Jak szybko mogę zastosować sposoby na wytrzeźwienie?

Od razu. Po zakończeniu spożywania alkoholu. Im szybciej tym lepiej. Wszystkie sposoby są gotowe do zastosowania bez specjalistycznych narzędzi, warunków czy ciężko dostępnych składników spożywczych. Prawie wszystko znajdziesz pod ręką w każdym domu, a najważniejsze by szybko wytrzeźwieć, czy pozbyć się kaca to chęci i mobilizacja!

Skuteczne działanie i możliwość zastosowania porad zaraz po pobraniu potwierdzają również nasi czytelnicy w pozytywnych opiniach rozesłanych po wielu miejscach w Internecie.

Ile osób skorzystało z poradnika i jak go oceniają? 

Na tą chwilę z poradnika skorzystało ponad 7000 osób, co nas utwierdza w fakcie, że stworzenie go było strzałem w dziesiątkę. Wiele, wydaje nam się, że grubo ponad 4000 osób napisało nam podziękowanie. Zastosowanie się do zamieszczonych porad gwarantuje przede wszystkim zaoszczędzenie czasu na długim, ciężkim trzeźwieniu często odczuwając przy tym duży dyskomfort.

Wiele wiadomości, które otrzymujemy utwierdzają nas w fakcie, że poradnik, który stworzyliśmy jest skuteczny i spełnia swoją rolę, a jego cena 6,15zł jest symboliczna, bądź po prostu śmieszna.

Najczęściej popełniane błędy

Poniżej zmieszczamy 5 podstawowych błędów, które powodują długie trzeźwienie zakończone kacem:

PIERWSZY BŁĄD: Kładziesz się do łóżka i zasypiasz.

DRUGI BŁĄD: Zamykasz się w łazience.

TRZECI BŁĄD: Kłócisz się ze wszystkimi i nic Ci nie pasuje.

CZWARTY BŁĄD: Zatrzymujesz się gdzie tylko przydaży się okazja i myślisz, że tylko chwilę odpoczniesz co się kończy zaśnięciem.

PIĄTY BŁĄD: W głowie masz myśli, że za kilka - kilkanaście godzin do pracy lub szkoły a w celu szybkiego wytrzeźwienia nic nie robisz.

Powyższe ukazane błędy powodują, że przez długi czas odczuwasz dyskomfort, podczas którego dochodzi niekiedy do wymiotów. Warto znać kilka złotych zasad, które sprawią, że po świetnej zabawie będziesz krótko trzeźwiał. 

 

Zadbaj o to, by na kolejny dzień czuć się w świetnej dyspozycji.

Wytrzeźwiejesz Szybciej Gdy Tylko Zastosujesz Się Do Naszych Rad

Poznaj 8 Niesamowicie Skutecznych Domowych Metod, Dla Tych Którzy Chcą Wytrzeźwieć Nawet Za 15 minut

 

Gwarantujemy Ci, że po zostosowaniu naszych porad wytrzeźwiejesz szybciej.


Pomożemy Ci, jeśli nasuną Ci się jakieś dodatkowe pytania napisz na biuro@wytrzezwiej.pl .

 

100% satysfakcji. W naszym poradniku znajdziesz tylko wartościowe metody poparte doświadczeniem i nauką. 

 

Gdy już pobierzesz poradnik i wytrzeźwiejesz prosimy o przesłanie pozytywnej opinii na adres e-mail biuro@wytrzezwiej.pl

NIE CZEKAJ NA ROZWÓJ SYTUACJI! ZACZNIJ TRZEŹWIEĆ JUŻ TERAZ BY BYĆ SPRAWNYM NA CZAS!

Pobrano: 2737 razy w ciągu ostatnich 90 dni

© Copyright 2019 by Wytrzezwiej.pl

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.