Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią dotyczą poradnika. Chcielibyśmy wiedzieć co jeszcze możemy w nim ulepszyć. Jeżeli nie masz  żadnych swoich uwag dotyczących poradnika, a jesteś po prostu zadowolony – nie czekaj! Również nam napisz o tym.

Pozytywne opinie ogromnie nas motywują do dalszej pracy!

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe przesłane oceny za pośrednictwem, e-mail, komentarza znajdującego się pod tym wpisem czy wiadomości na Facebooku. To one są budulcem i siłą motorową do dalszego działania.

Poniżej przedstawiamy kilka komentarzy dotyczące poradnika „Jak szybko wytrzeźwieć?”:

 

Cześć,
piszę do Was ponieważ chciałem powiedzieć że ten poradnik to świetnie wykonana robota. Po zastosowaniu opisanych metod jestem w stanie po wypiciu 4 paka 2 – krotnie szybciej wytrzeźwieć. Sprawdziłem to na alkomacie!

Ogromne podziękowania dla Bartka, który na PW wyciągnął mnie w niedzielny wieczór z upojenia w stan trzeźwości już na 6 rano w poniedziałek! Szef i moi koledzy z pracy nic się nie kapnęli .

pozdrawiam Was serdecznie i czekam na opracowanie kolejnych magicznych metod

opinia-Adam

 


 

cześć,
byłem u kumpli pograć na konsoli. Mieliśmy wypić po piwku i tyle. Niestety sytuacja wymsknęła się spod kontroli i poszły po 4 browarki na głowę. Gdy przyszedłem do o domu czułem się jakbym dryfował po Bałtyku. Całe szczęście trafiłem na waszą stronkę i skorzystałem z poradniką. Nie wierzyłem, że to możliwe ale jednak po 2 godzinach czułem się wyśmienicie 🙂

Dziękówaaaa!!! Pozdrawiam Was

Adrian W***

 

 

 

Zaufało nam i skorzystało z porad już ponad 1300 osób!

Jeżeli chciałbyś zgłosić jakieś swoje uwagi lub poinformować nas o tym jak bardzo skorzystałeś na poradach zachęcamy do kontaktu lub do pozostawienia komentarza poniżej:

Wszystkie porady udostępnione na stronie wytrzezwiej.pl mają charakter informacyjny.