Drogi Czytelniku!

Jesteśmy grupą pięciu przyjaciół, która uwielbia wspólnie spędzać czas. Mając na uwadze swoje doświadczenia razem opracowaliśmy skuteczne, domowe sposoby dzięki którym udaje się nam szybciej wytrzeźwieć. Skutki picia alkoholu bywają różne w zależności od organizmu. Pamiętaj! Alkohol potrafi stać się uzależnieniem i należy korzystać z niego odpowiedzialnie.

Jeżeli jesteś ciekawy jakich stosujemy metod by się nie upić na imprezach – koniecznie sprawdź nasz poradnik.

Wiele osób pytało nas co robimy, że potrafimy grubo imprezować nawet przez 4-5 dni spożywając przy tym całkiem sporą ilość alkoholu. Doradzaliśmy… Mając na uwadze pozytywne informacje zwrotne, że przekazywane sposoby działają u innych postanowiliśmy stworzyć wspólnie poradnik.

Czytając opinie jakie otrzymujemy jesteśmy dumni z kroku jaki podjęliśmy w celu stworzenia poradnika.

Poznaj nasz trzeźwy zespół

Adam
Adam „Milord” – serwisant sprzętu komputerowego z Gdańska

 

Marco2
Marco, aktualnie „Marco2019” – student filologii angielskiej z Gdyni. Na co dzień pracuję jako kelner w jednej z gdyńskich restauracji

 

Bartosz
Bartosz – uwielbiam gotować. Świetnie się uzupełniamy z Marco. Jestem z Sopotu generalnie pracuję jako freelancer w dziedzinie marketingu internetowego.

 

Jacek
Jacek – z zawodu jestem elektrykiem. Jednak ze względu na moje doświadczenie zajmuję się remontami mieszkań. Pracuję razem z Andrzejem. Mieszkam w Gdańsku.

 

Andrzej
Andrzej – w dużym skrócie skuteczny hydraulik z Gdańska. Bardzo energiczny posiadający niezliczoną dawkę humoru. Potrafi rozbawić każdego.
Wszystkie porady udostępnione na stronie wytrzezwiej.pl mają charakter informacyjny.