Jaki cel mają twórcy strony wytrzezwiej.pl?

Jeżeli czujesz się źle i chciałbyś szybko wytrzeźwieć sprawdź na tej stronie serię bezpłatnych poradników, które pomogą Ci „stanąć na nogi”. Wyobraź sobie spotkanie z dobrymi znajomymi po wielu latach. Następnie dodaj do tego informację, że na kolejny dzień musisz pójść do pracy czy szkoły. I co teraz? Trzeba wytrzeźwieć i pozbyć się ewentualnego kaca!

Chcemy pomóc Ci!

W związku z tym przetestowaliśmy wiele sposobów opisanych w internecie i wybraliśmy tylko te, które sprawdziły się u nas najlepiej. Szybszy metabolizm alkoholu jest możliwy, dlatego proponujemy Ci zastosować się do naszych informacji.

Jak długo udoskonalacie poradnik? 

Pierwszy zarys poradnika powstał w roku 2012. To wtedy na licznych spotkaniach mówiliśmy znajomym co robimy, że możemy imprezować przez kilka dni z rzędu. Naszych znajomych sprawialiśmy w zdziwienie gdy po grubo zakrapianej imprezie do niemal godzin porannych byliśmy trzeźwi i szliśmy do pracy już na godzinę 9 rano. W wielu przypadkach zastosowanie się do zamieszczonych porad powoduje znaczne przyspieszenie spalania alkoholu, a co za tym idzie krótszy czas trzeźwienia.

Na bazie doświadczeń i zebranych wielu informacji pod koniec roku 2016 stworzyliśmy pierwszą wersję poradnika „Jak Szybko Wytrzeźwieć?” i do dzisiaj systematycznie go ulepszamy.

Ile osób skorzystało z poradnika i jak go oceniają? 

Na tą chwilę z poradnika skorzystało ponad 7000 osób, co nas utwierdza w fakcie, że stworzenie go było strzałem w dziesiątkę. Wiele, wydaje nam się, że grubo ponad 4000 osób napisało nam podziękowanie. Zastosowanie się do zamieszczonych porad gwarantuje przede wszystkim zaoszczędzenie czasu na długim, ciężkim trzeźwieniu odczuwając przy tym dyskomfort.

Wiele wiadomości, które otrzymujemy utwierdzają nas w fakcie, że poradnik, który stworzyliśmy jest skuteczny i spełnia swoją rolę, a jego cena 6,15zł jest symboliczna, bądź po prostu śmieszna.

Czy po zastosowaniu porad mam pewność, że jestem trzeźwy?

Każdy organizm jest inny, a na czas wytrzeźwienia składa się wiele czynników w związku z tym nie dajemy pewności, że w Twoim przypadku zastosowanie się do porad na 100% przełoży się na krótszy czas trzeźwienia.

Jak długo muszę czekać na poradnik?

Na tej stronie znajdziesz serię przydatnych artykułów a także poradniki dostępne za śmieszną opłatą. Każdy z tych poradników otrzymujesz automatycznie i możesz z nich od razu korzystać.

Jak szybko mogę zastosować sposoby na wytrzeźwienie?

Od razu. Po zakończeniu spożywania alkoholu. Im szybciej tym lepiej. Pamiętaj, że każda dawka alkoholu szkodzi zdrowiu.

Czy sposoby przedstawione w poradniku mogę zastosować w warunkach domowych?

Oczywiście. Wszystkie sposoby są gotowe do zastosowania bez specjalistycznych narzędzi, warunków czy ciężko dostępnych składników spożywczych. Prawie wszystko znajdziesz pod ręką w każdym domu, a najważniejsze by szybko wytrzeźwieć, czy pozbyć się kaca to chęci i mobilizacja!

Wszystkie porady udostępnione na stronie wytrzezwiej.pl mają charakter informacyjny.